Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příspěvky v archivu

Příspěvky

Doppel CACIB Wels 3.-4.12.2011

4. 12. 2011

3.-4.12. se konala v rakouském Welsu dvoudenní Mezinárodní výstava psů. Byla to naše poslední výstava letošního roku. Okolo půl čtvrté ráno se pro nás stavila Dáša s Hennýsskem a vyrazilo se směr Rakousko. Cesta byla dlouhá, ale v pohodě sjízdná. Na výstavu jsem se moc těšila, jednak kvůli posuzujícím a jednak, protože jsme se tam po delší době viděli i s dalším Deana synem Balouem - Amazing Journey Sent from Heaven, který se zúčastnil výstavy v neděli.

V sobotu Deana posuzoval Strudwick Ray z Velké Británie. Posuzoval velice kvalitně, dlouho a řekla bych, že velice dobře a spravedlivě. Nikdy jsem ještě nezažila tak dlouhé posuzování. Výstava začínala v deset a posuzování psů od mezitřídy skončilo cca v půl čtrvé. Dean byl v sobotu ve třídě pracovní a získal hodnocení Výborný 3 ze šesti psů. Hennýsska v sobotu, kvůli velkému počtu přihlášených goldenů, posuzovala Berthold Claudia z Rakouska. Posuzovala také dobře. Hennýssek si v plně obsazené třídě mladých vyběhal krásné 4. místo a hodnocení Výborný z deseti psů:)

Na neděli byl přihlášený i Balou - Amazing Journey Sent from Heaven. Měla jsem tu čest si ho zkusit vystavit. Nebylo to sice úplně nejlehčí, protože Baloua zajímalo víc vše ostatní než já:), ale i přesto jsme dostali moc hezký posudek a hodnocení Výborný z jedenácti psů. Hennýssek už je ve vystavování profík  a tak si Henny v silně obsazené třídě jedenácti psů tentokrát vyběhal ještě o příčku lepší místo a byl tak Výborný 3. Kluky posuzoval tentokrát Ray Strudwick.

Dean byl tentokrát ve třídě šampionů, kterou posuzoval také pečlivě Pandolfi Andrea, I. Ve třídě šampionů byli velice krásní psi a tak jsem byla moc ráda, že byl Dean vybrán z osmi šampionů do užšího výběru pěti psů. Sice Dean zůstal za stupni vítězů, ale i tak jsem byla šťastná, že se Dean neztrácí ani v této třídě. I když moc nechápu, jak může posuzující vybírat první místo a nechat si tam psa, kterého chce dát bez pořadí a psa, kterého chce skutečně na to první místo dát...

Z obou výstavních dnů mám velkou radost, kluci mě moc potěšili a děkuji páníčkům, že s nimi na výstavy jezdí a věnují se jim:) Dáše moc moc děkuju za odvoz a moc hezký víkend:)

 

img_4056.jpg

 

Balou, Dean, Hennessy

 

Potvrzena březost Fanny ze Sechova!:)

23. 11. 2011

Dnes byla potvrzena březost Fanny ze Sechova!:) Štěňátka by se měla s největší pravděpodobností narodit na Štědrý den a nadílka by měla být veliká :). Už teď se moc těšíme na další miminka našeho Deana a jeho nevěsty Fanny ze Sechova-CHS Sunflower house.

dsc_3543.jpg

 

Mezinárodní výstava psů Praha 5.11.2011

5. 11. 2011

Letos jsme se s Deanem Mezinárodní výstavy v Praze nezúčastnili. Přijeli jsme, ale podpořit Deana syna Hennessyho (Amazing Deep Devotion Sent from Heaven). Hennýsskovi se ten den nechtělo moc vystavovat a tak i přes hezký posudek dostal hodnocení Velmi dobrý. Posuzoval Václavík Miroslav.

 

dsc_0550.jpg

 

 

Fanny ze Sechova - CHS Sunflower house

23. 10. 2011

V pátek, v den prvních narozenin svých prvních potomků, se Dean sešel se svou novou, krásnou, zlatou nevěstou Fanny ze Sechova. Krytí zvládli oba velice zkušeně, přestože se jednalo o Fannynky první krytí. Dnes jsme překrývali a opět krytí naprosto v pohodě, rychle a bez otálení :-) Teď už jen znovu budeme čekat a držet palečky, abychom se mohli těšit z dalších Deanečka štěňátek a prvních štěňátek Fannynky :-).

 

dsc_3543.jpg

 

Ch CZ Deep Devotion Brdské zlato x Fanny ze Sechova

 

1. narozeniny "Amazing" Sent from Heaven

21. 10. 2011

Dnes je tomu rok, kdy se stal Dean poprvé otcem :).  Své 1. narozeniny dnes slaví Amy, Bella, Balou, Bruno Hennessy, Marley, Max, Nuqa. Přejeme všem Amazing všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a úspěchů. Happy Birthday to all Amazing! :-)

 

birthday_9964.jpg

 

 

dsc02391.jpg

 

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice

8. 10. 2011

Letošní výstavní sezónu v Čechách jsme zakončili Mezinárodní výstavou psů v Českých Budějovicích. Počasí bylo deštivé a již opravdu velmi chladné. Ani hodnocení paní rozhodčí Gyarfás Marianne z Maďarska nás moc nezahřálo. Hennýssek (Amazing Deep Devotion Sent from Heaven) si odnesl známku Velmi dobrý a Dean ve třídě šampionů Výborný 4. Na výstavě jsme byli v kolektivu super lidiček a tak jsme si i přes výsledky, vlezlou zimu a déšť, výstavu náramě užili:)

 

dsc_3475.jpg

 

 

dsc_3499.jpg

Hennessy

 

Návštěva u štěňátek Lueur Dorée před odchodem do nových domovů

28. 9. 2011

na státní svátek jsme se ještě naposledy jeli podívat na štěnátka našeho Deana a Charlottky. Přijela se podívat i naše chovatelka MVDr. Libuška Štorková. Všechna štěňátka jsou zadaná a o víkendu se rozjedou do svých nových domovů. Přejeme všem štěňátkům všechno nejlepší v jejich novém velkém světě a věříme, že se se všemi budeme vídat!:)

 

313860_154196378007525_100002514909639_279972_1654891533_n.jpg

Nové fotečky v postoji zde. Ostatní fotečky ve fotogalerie zde.

 

Mezinárodní výstava psů Polsko 24.9.2011

24. 9. 2011

V brzkých ranních hodinách jsme vyrazili s Dášou, Hennýsskem a Deanem směr Wroclaw na Mezinárodní výstavu psů. Cesta byla dlouhá a výstava velice překvapující. Posuzující Marianne Holm-Hansen byla milá, ale velice přísná a s hodnocením výborný hodně šetřila. U psů zadala pouze 9 výborných a to ze čtyřiceti psů a u některých psů nezadala ani tituly. Tolik VD a D jsem ještě nezažila a myslím, že hodnocení bylo opravdu moc přísné. Přestože se Hennessy umístil na krásném druhém místě, získal hodnocení velmi dobrý. Deana jsem přihlásila do třídy pracovní, ale ani on si paní rozhodčí nezískal a zůstal o příčku níž za svým synem a to velmi dobrý 3. Prostředí výstavy bylo krásné,  cesta daleká, z výsledků jsme byly trošku rozčarovány, ale cesta to byla hezká hlavně díky milé společnosti Dáši, které moc moc děkuji za odvoz a nové poznání v Německu!:)

 

1.jpg

Hennessy VD 2

 

dsc_2973.jpg

Dean VD 3

 Ve stejnou dobu se vystavoval i Deana syn Balou a to v rakouském Tulln. V sobotu se konala Mezinárodní výstavy psů a v neděli Klubová výstava retrieverů. Po oba dva dny měl Balou hezké posudky a hodnocení velmi dobrý.

 

2.png

 

Klubová výstava retrieverů Oslavany 18.9.2011

18. 9. 2011

v neděli ráno jsme vyrazili znovu do výstavního kruhu. Počasí bylo opět krásné a posuzování Catherine Collins (Irsko) bylo též velice pečlivé a důkladné. Hennessy se znovu krásně předvedl a z 11 mladých psů byl vybrán do užšího výběru, kde získal hodnocní Výborný a krásný posudek. Vzhledem k pečlivosti a důkladnosti paní Catherine Collins jsme s Deanem nastupovali do kruhu až někdy po jedné hodině. Čekání bylo opravdu dlouhé, ale i přesto jsme se snažili posbírat zbylé síly a ve velmi početné třídě vítězů (11 psů) jsme se pokusili udělat maximum. Snaha se vyplatila a Dean se umístil na krásném 3. místě. Obě výstavy mě moc potěšili, jak úrovní posuzování, tak samozřejmě i výsledky. Moc děkujeme Dáše za krásnou prezentaci "našeho" Hennýsska a ještě jednou moc gratulujeme!:)

brno_-_oslavany_427.jpg

 

dsc_2885.jpg

 

dsc_2866.jpg

Hennessy, Maya, Dean

 rodinný portrét :) 

 

Národní výstava psů Brno 17.9. 2011

17. 9. 2011

jsme se zúčastnili Národní výstavy psů v Brně. V slunečném počasí posuzovala Mrs. Brenda Hutchison z GB. Po dlouhé době jsem zažila opravdu krásné a důkladné posuzování psů. Jako první se předvedl Deana syn Hennessy (Amazing Deep Devotion Sent from Heaven), který si s paničkou v početné třídě mladých vybojovali krásné 3. místečko z deseti psů. Dean se nenechal zahanbit a ve třídě šampionů skončil o jednu příčku výš na 2. místě s titulem res. CAC. Tímto výstavní víkend nekončil a tak jsem v neděli ráno vyrazili na klubovou výstavu retrieverů do Oslavan.

 

brno_-_oslavany_079.jpg

V 3

dsc_2707.jpg

V2 res. CAC

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

následující »